طراحی موبایلی سایت روکار

 

استفاده از موبایل و تبلت و راحتی کار با آن به جای کار با انواع دسکتاپ برای اکثریت کاربران امری ضروری و پرکاربرد شده است.

تصور کنید شما در محیط کارگاهی و بدون وسایل الکترونیکی هستید و نیازمند خرید ابزار و مواد اولیه خود برای ادامه کار در کارگاهتان هستید! اولین گزینه ای که به ذهنتان میرسد یقینا خرید از طریق موبایل و سایت‌های فروشگاهی است. این مورد برای بسیاری از کاربران اتفاق می افتد.

شرکت گچ روکار سمنان با طرح این موضوع که کاربران و مشتریان خود در شرایطی نیاز به مواد اولیه (گچ) دارند که هیج دسترسی به سیستم های کامپیوتری ندارند و البته زمان و نحوه ارسال محصولات خریداری شده خود را جزو معیارهای مهم برای مشتریانشان معرفی کردند.

پیشنهاد ما این بود که وب سایت با طراحی موبایلی اجرا شود و مراحل خرید و ارسال محصول به گونه ای طراحی شود که کوتاه ترین روند منتهی به خرید را داشته باشید .

ثبت نام کاربران برای خرید اینترنتی جزو موارد وقت گیر و در بسیاری از سایت‌های قدیمی باعث ریزش کاربر از این صفحه به صفحات دیگر شده است.

ثبت نام بصورت مهمان و با شماره تلفن همراه، یکی از گزینه هایی است که ما جهت تسهیل خرید برای کاربران در نظر گرفته ایم.

طراحی ابتدا برای موبایل (Mobile first design) یا طراحی برای کوچکترین صفحه نمایش قبل از طراحی برای وب دسکتاپ یا هر ابزار با هر صفحه نمایش دیگر یکی از بهترین استراتژی‌های طراحی سایت بخصوص برای فروشگاه‌های اینترنتی بشمار می‌رود .