سئو رایگان

 

وقتی به رتبه‌های اول جستجو شده در صفحات موتوهای جستجو فکر می‌کنیم (گوگل، یاهو، بینگ و سایر) این سوال پیش می‌آید که چطور می‌توانم در صفحه اول یا در رتبه‌های نخستین با نام تجاری یا محصول تولیدی و حتی خدمات نمایش داده شوم؟ و آیا ساختار و طراحی وب‌سایت من مناسب برای موتورهای جستجو هست یا خیر ؟ چه زمانی وب‌سایت طراحی شده به سئو احتیاج دارد؟ 

بسیاری از عوامل دست در دست هم می‌دهند تایک سایت را بر اساس کلمات کلیدی در موتورهای جستجو نمایش داده و آن را در رتبه‌های ابتدایی جای دهد.

پیشروی همگام با سئو کاران حرفه‌ای

 

سیستم مدیریت محتوای پیشه‌ور، سئو و موتورهای جستجو

 

کدنویسی در  سیستم مدیریت محتوای پیشه‌ور، بر اساس ساختارهای موتورهای جستجو (سئو) و استفاده کردن از استاندارد کمپرس صفحه‌های وب‌سایت برای سرعت لود بیشتر، و همچنین تکنولوژی پیشرفته‌ی Caching در نظر گرفته شده است.

از همان ابتدا که ایده و طرح وب‌سایت و در حقیقت فعالیت در دنیای وب را با طراح و برنامه‌نویس وب‌سایت خود در میان می‌گذارید، لازم است سئو سایت خود را نیز کامل و شفاف در نظر بگیرید. 

 

رقابت با حرفه‌ای‌های وب

بسیاری از وب‌سایت‌ها برای حضور در نمایش نتایج جستجو هزینه‌های زیادی را متقبل می‌شوند. چرا نیاز به صرف این هزینه داریم؟

بعضی از این هزینه‌ها بصورت مفید و موثر باعث اعتبار بیشتر وب‌سایت ما شده اما برخی دیگر تنها هزینه‌هایی است که در کوتاه مدت نه تنها نتایج خوبی را نداشته چه بسا در صورت تکرار آنها از موتورهای جستجو اخطار هم خواهیم گرفت. 
به صورت کلی، دو مورد در بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها در موتورهای جستجو نقش دارند:

بهینه‌سازی درون‌سایتی (سئوی کد) و بهینه‌سازی برون سایتی (سئوی محتوا) 

در سیستم مدیریت محتوای پیشه‌ور، بخش عمده‌ای از بارسنگین بهینه‌سازی درون‌سایتی برداشته شده و مدیر وب‌سایت نیازی به اندیشیدن به مسایل فنی از این دست نخواهد داشت و می‌تواند بر بهینه‌سازی برون‌سایتی خود تمرکز کند. از این رو، طراحی تک تک صفحه‌ها با تمرکز بر این اصل انجام گرفته و همخوانی‌های متعددی با استانداردهای بین‌المللی و به‌خصوص موتورهای جستجوی گوگل در متن کدها رعایت شده است.

 

سئو و بهینه‌سازی سایت، سیستم مدیریت محتوای پیشه‌ور