سایت لابریت

امروزه نمی‌توان منکر تاثیرات شبکه‌های مجازی بر کسب و کارها بود و بی توجه از کنار آنها گذشت. در اصل نادیده گرفتن شبکه‌های مجازی و تبلیغات وب باعث فراموشی کسب و کارمان می‌شود. برخی از مشاغل نیاز بیشتری به استفاده از این ابزارهای مفید دارند و برخی دیگر کمتر.

سافت بستنی لابریت

برند لابریت (اولین بستنی کاملا سافت و طبیعی در ایران) پیش از طراحی سایت بیشترین تمرکز خود را بر اینستاگرام گذاشته وتنها از این طریق می توانست با مشتریان خود در ارتباط باشد. 

با توجه به نیاز برند لابریت به وب‌سایت، تصمیم گرفتیم که از این پتانسیل به خوبی استفاده کنیم . با درج هر پست در اینستاگرام، نمایش همزمان آن در وب سایت را از طریق کدنویسی فراهم کردیم. 

بهترین نوع نمایش باید به گونه‌ای در نظر گرفته می‌شد که این شبکه، محتوای اصلی وب‌سایت را تحت‌الشعاع قرار ندهد در نتیجه تنها چند پست آخر در صفحه ابتدایی به نمایش گذاشته می‌شود. 

گرچه اینستاگرام فضای مناسب و در دسترس برای نمایش تصاویر است اما به تنهایی نمی‌تواند کمک چندانی به کسب و کارمان داشته باشد. لذا طراحی وب‌سایت یا به اصطلاح فارسی پایگاه اینترنتی حکم دفتر کار رسمی شرکت و یا مجموعه ای را داشته و نقش هویت‌دهی به آن مجموعه را در دنیای وب ایفا می‌کند. 
برند لابریت با ورود اطلاعاتی منحصر و دسته اولی  در وب‌سایت خود توانسته در رتبه‌های ابتدایی موتورهای جستجو بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های سئو حضور خودش را ثابت نگه‌دارد. 

لذا تداوم این حضور بسته به عوامل متعددی است که در بخش سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) دقیق‌تر به ان پرداخته شده است.