خدمات رایمند

 

 

امروزه انتخاب از میان هزاران سیستم مدیریت محتوای سایت کار بسیار دشواری است، بخصوص که مسئولیت راه‌اندازی سایت و بنگاه اقتصادی آنلاین نیز بر روی دوش شما باشد.

اما چه عواملی بر انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا نقش خواهد داشت؟‌

 

پکیج پیشه‌ور (سایت اطلاع‌رسانی)  

یک سیستم مدیریت محتوا است که هر تعداد مطلب و محتوا می توانید در آن وارد کنید و ساختاری منطبق بر موتورهای جستجو و طراحی بصورت واکنشگرا responsive یا به اصطلاح ساده‌تر قابل نمایش بصورت صحیح برای همه نوع صفحه نمایش دارد.

برای چه کسانی:  

پکیج پیشه‌ور (سایت اطلاع‌رسانی) مناسب برای کسانی‌ است که می خواهند با مطالبشان در دنیای وب شناخته شوند، تبلیغ کنند، خدمات ارائه دهند و بیشتر دیده شوند اما تخصصی در زمینه طراحی‌ سایت ندارند.

برای چه کاری:

پکیج پیشه‌ور(سایت اطلاع‌رسانی) به اندازه کسب و کار شما می‌تواند بزرگ شود. پکیج پیشه‌ور مناسب همه مشاغلی‌ست که محصولی برای تولید و فروش نداشته اما نیاز به معرفی گسترده خدمات خود و رقابت در دنیای وب دارند . اگر به یک سیستم مدیریت محتوا (سایت اطلاع‌رسانی) نیاز دارید پکیج پیشه ور مناسب شماست.

نیازمندیها :

ما پکیج پیشه‌ور را یک‌روزه، روی سرورهای رایمند ارائه می‌دهیم. اما در صورتی‌که از سرورهایی غیر از رایمند استفاده می‌کنید! نیازمندی‌های سرور پکیج پیشه‌ور را مطالعه کنید.

پکیج کارآفرین (سایت فروشگاهی) 

همانطور که دوست دارید فروش کنید و تجربه یک خرید خوب از فروشگاه‌ اینترنتی را به مشتریانمان بدهیم.

سیستم مدیریت فروشگاهی کارآفرین تلفیقی از سیستم مدیریت محتوای پیشه‌ور و ویژگی‌های خاص سیستم فروش آنلاین است. 

 

تنوع و انعطاف نمایش محصولات در سیستم مدیریت فروشگاهی کارآفرین     انعطاف و تنوع در نحوه نمایش محصولات
سیستم فروشگاهی کارآفرین سازگار با موبایل و تبلت     سازگار با موبایل و تبلت و خرید موبایلی
مدیریت خرید آسان و نحوه ارسال در سیستم فروشگاهی کارآفرین     مدیریت آسان خرید و روش‌های ارسال

 

در کمال تعجب ساده
تجارت الکترونیک مقرون به صرفه‌ترین راه برای انجام کسب و کار است. می‌توانیم با مصرف کننده نهایی (B2C) در ارتباط باشیم و یا با کسب و کار دیگر (B2B)، عمده فروش باشیم و یا خرده فروش، واسط فروش باشیم و یا جزو تخفیف‌دهندگان ، بسیار ساده می توانیم هزینه‌هایمان را کاهش دهیم و بهره‌وری و درآمد خود را افزایش دهیم. 

طراحی سایت فروشگاهی می‌تواند شامل خدمات گسترده‌ای باشد. از مهمترین ویژگی‌های یک سایت فروشگاهی، امنیت بالا در تراکنش‌ها، سرعت لود صفحات و روند خرید آسان یا همان تجربه کاربری (User Expreince) است.